CARIERE
Echipa e formată din persoane dedicate care demonstrează zi de zi că mai presus de pasiune si profesionalism este dorința de a avea grijă de fiecare client. Suntem de părere că omul sfințește locul, așadar echipa noastră se mândrește cu oameni cu experiență în domeniul de activitate și dornici să vă servească!

POZIȚII DISPONIBILE

Responsabilitati: Gestionarea rezervarilor; primirea clientilor si efectuarea formalitatilor de check-in/check-out; facturare si incasare; folosirea eficienta a spatiilor din hotel; rezolvarea reclamatiilor; comunicarea cu celelalte departamente; informarea oaspetilor.

Cerinte: studii superioare nivel licenta, engleza – avansat- la nivel conversational si ortografic, cunostiinte bune IT, Microsoft Windows, Outlook, Internet browser

Profil: persoana de incredere, atitudine pozitiva, prezenta placuta, ospitalier,  memorie buna, indemanare, flexibilitate, dorinta de a invata.

Pentru a aplica trimite CV-ul tau si o poza recenta la office@hotelstil.com.

Oferim pachet salarial avanatajos cu masa inclusa si decontul transportului; program de lucru flexibil.

Cerinte:Fete/femei cu varsta cuprinsa intre 16 si 45 de ani. Cerem seriozitate si disponibilitate pe termen lung!

Responsabilitati: curatenia camerelor , mentinerea curata a incintei hotelului, comunicare directa cu receptia.

Pentru mai multe informatii, contacteaza-ne direct la 0729 084 326  zilnic intre 10-20:00.

Cerinte:Femei cu varsta cuprinsa intre 16 si 45 de ani. Cerem seriozitate si disponibilitate pe termen lung!

Responsabilitati: spalarea/uscarea lenjeriei hotelului, mentinerea stocului de lenjerie/prosoape, colaborare cu receptia/cameriste.

Responsabilitatea principala este de a ajuta bucatarul in necesităţile imediate ale unităţii. Cerinte:

• Barbati/Femei cu varsta cuprinsa intre 20 si 50 de ani;

• Rapiditate, seriozitate, pastrarea curateniei in bucatarie.

Experienta nu este necesara! Oferim pachet salarial avanatajos! Pentru a a aplica la acest job, contacteaza-ne la 0744 572 604 zilnic intre 10-20:00.

Dacă vrei să ni te alături transmite-ţi CV-ul şi scrisoarea de intenţie la adresa office@hotelstil.com ! Dacă eşti selectat te vom suna şi te vom invita la un interviu.